» Reklama

Reklama

Reklama u nas - dlaczego warto?

To proste – jesteśmy największym i najbardziej uznanym polskim serwisem internetowym poświęconym szeroko pojętej tematyce Anime. Posiadamy wyjątkowo starannie wyselekcjonowany katalog odcinków, publikujemy aktualności. Jesteśmy niezależnym i opiniotwórczym wydawcą, cieszymy się dużą reputacją oraz wysoką skutecznością w dostarczaniu poszukiwanych treści - tworzymy uznaną kopalnię wiedzy i zasobów dla wszystkich użytkowników gatunku anime.

Docieramy do mnóstwa uzytkowników unikalnych każdego miesiąca generując przy tym bardzo duży odsłon strony. Według branżowego badania Megapanel realizowanego przez PBI/Gemius jesteśmy niekwestionowanym liderem w kategorii „Anime” i jedną z największych polskich witryn internetowych w zestawieniu generalnym.Nasi czytelnicy i widzowie to ludzie zainteresowani światem anime, którzy cenią sobie wartość praw niematerialnych i walory korzystania z rozwiązań sprawdzonych i legalnych. Przeszło 80% to osoby w wieku między 15 a 39 rokiem życia, niemal 75% ma wykształcenie średnie lub wyższe.

Jesteśmy w pełni przygotowani do profesjonalnej publikacji internetowych form reklamy. Korzystamy z zaawansowanego adserwera OpenX, który pozwala nam precyzyjnie kontrolować emisję reklam oraz przejrzyście dla reklamodawców prezentować przebieg i skuteczność kampanii. Nasz zasięg monitorowany jest przez Google Analitycs - dostarczające wiarygodnych badań oglądalności i zachowania naszych odbiorców.

Współpraca z nami może być szczególnie atrakcyjna nie tylko ze względu na korzyści płynące z możliwości dotarcia do cennej grupy odbiorców. Naszym atutem jest również niezależność od zewnętrznych agencji reklamowych, która pozwala nam oferować znacznie bardziej przystępne i elastyczne produkty reklamowe. Służymy doradztwem w zakresie wyboru najbardziej efektywnych mechanizmów promocji, w ramach współpracy możemy przygotować profesjonalne formy reklamowe.


Formy i działania reklamowe

Na łamach serwisu nie emitujemy reklam inwazyjnych, które utrudniają użytkownikom korzystanie z treści. Nie emitujemy kampanii wykorzystujących nośniki typu toplayer, formy z automatycznie startującą ścieżką audio czy w jakikolwiek inny sposób przysłaniające lub zniekształcające treść.

Powoduje to, że skuteczność standardowym form reklamowych jest u nas wyraźnie ponadprzeciętna. Oferujemy możliwość emisji różnego rodzaju bannerów - zarówno form standardowych takich jak Billboard, Double Billboard czy Medium Rectangle, jak i niestandardowych takich jak Expand Corner. Emisja może być realizowana na wszystkich stronach serwisu lub ograniczona do konkretnych sekcji czy działów tematycznych.

Realizujemy także projekty i akcje niestandardowe. W szczególności, na bazie wytycznych i materiałów od klienta możemy przygotować karnację całego serwisu lub ciekawy konkurs.


Modele emisji i rozliczeń

Podstawowa forma zlecenia reklamy to emisja konkretnej ilości wyświetleń bannerów na łamach stron serwisu rozliczana w cenie za każdy 1.000 odsłon kreacji (tzw. CPM, czyli cost per mile). Cena CPM zależy od rodzaju nośnika, wybranej powierzchni (np. strona główna), okresu i wielkości zlecenia.

W większości wypadków emisja jest realizowana poprzez proporcjonalne rozłożenie uzgodnionej liczby odsłon na zdefiniowany okres czasu (np. miesiąc). Na niektórych powierzchniach oferujemy także stałą emisję na zasadach wyłączności, rozliczaną za każdy dzień emisji (tzw. FF czyli flat fee).
Oferujemy także mozliwość emisji reklamy bez limitu odsłon na dany okres czasu.

Emisja może zakładać capping, czyli ograniczenie liczby wyświetleń reklamy temu samemu użytkownikowi w celu zwiększenia zasięgu i skuteczności kampanii. Oferujemy także geotargetowanie, czyli emisję reklamy tylko dla użytkowników z danego regionu, np. z Dolnego Śląska lub Wrocławia.

Zachęcamy do kontaktu, dla każdego klienta przygotowujemy indywidualną, atrakcyjną ofertę. Dzięki pełnej niezależności od agencji oferujemy bardzo wysokie rabaty i ceny emisji reklamy na naszych łamach są wyjątkowo konkurencyjne. Dla nowych klientów oferujemy możliwość przeprowadzenia kampanii próbnej ze specjalnym rabatem.

Kontakt

Powierzchnię reklamową sprzedajemy bezpośrednio, zapraszamy do kontaktu z biurem reklamy wydawcy serwisu:

Nemesis Corp.
16192 COASTAL HIGHWAY
LEWES, DELAWARE 19958-9776
UNITED STATES

email: kontakt@superanime.pl