» Redakcja serwisu

Redakcja serwisu

Nasza strona jest swojego rodzaju kinem online, gdzie można łatwo znaleźć i obejrzeć za darmo wszelkie gatunki anime, dramy i nie tylko. Dla wygody szukać można według gatunku, roku wydania, ilości odcinków i wielu wielu innych opcji dostępnych dla Ciebie za darmo. Dziękujemy Ci że chcesz z nami tworzyć swój własny świat anime. BaTTousaI
Redaktor naczelny i wydawca serwisu SuperAnime.pl. Od lat interesujący się anime oraz kulturą japońską.
Z animacją japońśką pierwszy raz miał styczność oglądając "Kore wa Zombie Desu ka?", od tamtej pory stało się to jego hobby. W anime najbardziej ceni sobie elementy akcji, komedii oraz dreszczyku emocji. Wolnych chwilach chętnie spędza swój czas słuchając muzyki lub grając w siatkówkę albo tenisa stołowego.

ScorpiuX
Redaktor naczelny i wydawca serwisu SuperAnime.pl. Oglądanie anime to dla niego już codzienna czynność przytym czerpie z tego ogromną przyjemność. Wkręcił się w to dzięki swojemu najlepszemu przyjacielowi. W świecie anime najbardziej imponują mu postacie typu Yandere. Na codzień jest typowym graczem komputerowym. Poza światem gier lubi spędzać swój wolny czas podczas gry w tenisa stołowego i ziemnego.

LowcaCieni
Administrator i wydawca serwisu SuperAnime.pl. Ze światem anime ma mało wspolnego ale już robi swoje małe kroczki. Na codzień dba o to aby nasz serwis mógł istnieć, zmaga się ze wszelkimi awariami a także wdraża nowe pomysły w życie portalu. Poza swoimi obowiązkam w wolnym czasię lubi spędzać czas trenując sporty walki a także oddaje się wirtualnemu światu gier. Lubi takie gatunki jak FPP, MMO oraz strategie.

Jeansboyy
Uploader i tłumacz serwisu superanime.pl. Ze światem anime ma do czynienia od momentu, gdy Naruto jeszcze leciało na jetix'ie. Od tamtego czasu obejrzał dużą ilość anime i robi to dnia dzisiejszego. Codziennie dodaje bieżące oraz zaległe odcinki wszelkich anime.