» O Stronie

O Stronie

Witamy w portalu SuperAnime

Z roku na rok coraz więcej młodych jak i starszych chce dołączyć i tworzyć kulturę japońską. Można zapytać „a co to jest anime?” A my odpowiadamy: „Anime to nie tylko japońska animacja, jest to część kultury japońskiej”. W większości anime produkowane nie jest dla dzieci a dla nastolatków czy też osób dorosłych. Anime nie możemy porównać do kreskówek. Jeśli powyższa odpowiedź jest dla Ciebie zrozumiałą już wiesz co to jest gatunek anime i jakie są jego ciemnie i jasne strony.

Nasza strona jest swojego rodzaju kinem online, gdzie można łatwo znaleźć i obejrzeć za darmo wszelkie gatunki anime, dramy i nie tylko. Dla wygody szukać można według gatunku, roku wydania, ilości odcinków i wielu wielu innych opcji dostępnych dla Ciebie za darmo. Dziękujemy Ci że chcesz z nami tworzyć swój własny świat anime.

Jeśli masz jakiekolwiek problemy nie wahaj się skontaktować z naszymi administratorami bądź moderatorami pomożemy Ci je rozwiązać. Szerokiej drogi towarzyszu!


Kontakt z redakcją portalu SuperAnime.pl

W składzie redakcji superanime znajdują się pasjonaci i specjaliści legitymujący się wyższym wykształceniem, tytułami, certyfikatami oraz całym szeregiem dyplomów potwierdzających wiedzę i doświadczenie.

Kontakt z redakcją możliwy jest pod adresem redakcja@superanime.pl


Informacje o wydawcy

Wydawcą serwisu jest firma:

Nemesis Corp.
16192 COASTAL HIGHWAY
LEWES, DELAWARE 19958-9776
UNITED STATES


Uwaga! Portal superanime.pl nie pobiera żadnych opłat od użytkowników ani nie wysyła listownie wezwań do zapłaty, nie pobieramy opłat za rejetracje w naszym serwisie w firmie przelewu jak i sms. Portal jest w pełni darmowy, dochody z reklam przeznaczane są tylko i wyłącznie na rozwój serwisu jak i część przelewana jest na rzecz organizacji charytatywnych. Żadne z administratorów jak i redaktorów serwiu nie czerpie korzyści materialnych, robi to z właśnej woli jaki i z pasji do świata Anime.

Informujemy: Administracja Serwisu informuje, iż żaden z prezentowanych materiałów nie znajduje się na serwerach należących do superanime.pl. Są to jedynie informacje o plikach video oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe, których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie materiałów. Jeśli w Serwisie znajduje się materiał, do którego posiadasz prawa autorskie skontaktuj się z nami wszystkie dane znajdziesz na podstronie Naruszenie praw autorskich.