Redakcja » SuperAnime - Największa baza anime w internecie!
» Redakcja

Animek

Email kontakt@superanime.pl

Materiały: 13220

Komentarze: 0

Dołączył: 2016-08-20

Tak naprawdę nic o nim nie wiadomo... Pojawił się nagle z chęcią niesienia pomocy naszemu serwisowi. Tyogdniowo poświęca setki godzin aby nasz serwis zaopatrzony był z same nowości ze świata anime, ale nie tylko Animek także odświeża naszą bazę dodając zbiory starszych sezonów anime. Nagrodziliśmy go statusem Legendarnego użytkownika naszego serwisu. Aktualnie znajduje się on na stanowisku uploadera.

admin

Email bartosz.swiczewski@icloud.com

Materiały: -232

Komentarze: 19

Dołączył: 2016-08-20

Administrator i wydawca serwisu SuperAnime.pl. Ze światem anime ma mało wspolnego ale już robi swoje małe kroczki. Na codzień dba o to aby nasz serwis mógł istnieć, zmaga się ze wszelkimi awariami a także wdraża nowe pomysły w życie portalu. Poza swoimi obowiązkam w wolnym czasię lubi spędzać czas trenując sporty walki a także oddaje się wirtualnemu światu gier. Lubi takie gatunki jak FPP, MMO oraz strategie.

Jeansboyy

Email jeansboy@gmail.com

Materiały: 562

Komentarze: 1

Dołączył: 2016-08-20

Uploader i tłumacz serwisu superanime.pl. Ze światem anime ma do czynienia od momentu, gdy Naruto jeszcze leciało na jetix'ie. Od tamtego czasu obejrzał dużą ilość anime i robi to dnia dzisiejszego. Codziennie dodaje bieżące oraz zaległe odcinki wszelkich anime.

BaTTousaI

Email BaTTousaI18@wp.pl

Materiały: 2228

Komentarze: 0

Dołączył: 2016-08-20

Redaktor naczelny i wydawca serwisu SuperAnime.pl. Od lat interesujący się anime oraz kulturą japońską. Z animacją japońśką pierwszy raz miał styczność oglądając "Kore wa Zombie Desu ka?", od tamtej pory stało się to jego hobby. W anime najbardziej ceni sobie elementy akcji, komedii oraz dreszczyku emocji. Wolnych chwilach chętnie spędza swój czas słuchając muzyki lub grając w siatkówkę albo tenisa stołowego.

ScorpiuX

Email tkozakowski4@wp.pl

Materiały: 1142

Komentarze: 0

Dołączył: 2016-08-20

Redaktor naczelny i wydawca serwisu SuperAnime.pl. Oglądanie anime to dla niego już codzienna czynność przytym czerpie z tego ogromną przyjemność. Wkręcił się w to dzięki swojemu najlepszemu przyjacielowi. W świecie anime najbardziej imponują mu postacie typu Yandere. Na codzień jest typowym graczem komputerowym. Poza światem gier lubi spędzać swój wolny czas podczas gry w tenisa stołowego i ziemnego.