Regulamin serwisu

Korzystanie z portalu

1. Aby w pełni korzystać z naszego portalu wymagana jest darmowa rejestracja.

2. Poprzez zarejestrowanie się na stronie użytkownik zyskuje szereg funkcjonalności jak możliwość dodawania materiałów na stronę.

3. Podczas rejestracji użytkownik zobowiązuje się do przestrzegania niemniejszego regulaminu, w przypadku nieprzestrzegania konto może zostać częściowo zablokowane, lub w przypadkach opisanych w dalszej części strony skasowane całkowicie.


§1. Zasady ogólne:

Każdy użytkownik jest zobowiązany do przestrzegania zasad umieszczonych w tym regulaminie. Jest to regulamin ogólny, dotyczący forum oraz strony.

I. Nieznajomość regulaminu – każdy ma obowiązek zapoznać się z regulaminem. Niezapoznanie się z nim nie uprawnia do nieprzestrzegania go.

II. Zmiany regulaminu - regulamin może zostać zmieniony w każdej chwili, użytkownicy są zobowiązani do śledzenia zmian w regulaminie (przynajmniej raz
w tygodniu – w niedzielę, wtedy to wprowadzane będą ewentualne poprawki).

III. Prawa administratora - administrator ma prawo w dowolnej chwili, bez podania przyczyny, dokonać dowolnej akcji w aspekcie strony i forum.

VI. Usówanie treści - Administracja zastrzega sobie prawo do usunięcia treści dodanych przez uzytkowników w dowonym momencie bez podania przyczyny, w szczególności jeżeli treści te będą plagiatem lub okażą się byc chronione innymi prawami.


§2. Zabronione treści:

1. Na forum oraz stronie zabronione jest rozpowszechnianie poniższych treści:
- pornograficznych(z wyłączeniem działów do tego przeznaczonych, oraz oznaczonych odpowiednim dopiskiem),
- wulgarnych, w tym także zabrania się wszelkich prób maskowania wulgaryzmów za pomocą np *** (dotyczy również cytatów), administrator/ moderator może, w zależności od wydźwięku wulgaryzmu, tylko go ocenzurować lub dać ostrzeżenie. Poza tym jest zobligowany do umieszczenia stosownego dopisku pod postem,
- łamiących prawo, a zwłaszcza prawa autorskie,
- wzywających do nienawiści rasowej,
- umieszczania symboli faszyzmu, nazizmu i tym podobnych,
- obrażających drugą osobę,
- prowokujących innych użytkowników do zbędnych kłótni (o tym, czy post powinien być ukarany decyduje moderator/ administrator) oraz będących ich częścią,
- linków do powyższych oraz do stron ze szkodliwym oprogramowaniem, działającym na szkodę użytkownika,
- upubliczniania danych osobowych innego użytkownika, jeśli nie uzyskało się jego zgody.

2. Zabronione są jakiekolwiek działania mające na celu zakłócenie prawidłowego działania witryny, pogorszenie jej wizerunku lub zaszkodzenie w inny sposób podpadają pod szczególny poziom surowości. W przypadku jakiegokolwiek niezadowolenia można po prostu zrezygnować z korzystania i wypowiadania się na forum.

3. Właściciel jak i obsługa forum nie ponoszą odpowiedzialności za umieszczanie przez użytkowników powyższych treści.

4. Reklamowanie stron może się odbywać tylko i wyłącznie w działach do tego przeznaczonych lub w sugnaturce użytkownika. Strona reklamowana przez użytkownika nie może zawierać treści o których mowa powyżej. Z działu prznaczonego do reklamowania własnych stron mogą korzystać użytkownicy prowadzący prywatne strony, nie można tam reklamować stron będących własnością firmy, sklepów, oferujących zarabianie w sieci(z rflinkami) itp. tego typu portale mogą starać się o współpracę ze stroną.

Wszelkie formy reklamy nie będące sygnaturą, lub nie znajdujące się w specjalnym dziale na forum będą karane, w szczególności licząc nagminne rzucanie linkami do danej strony itp.