» » Sword Art Online 01 PL HD

bookmarks Sword Art Online 01 PL HD

Tytuł
Sword Art Online 01 PL HD
Ocena:
Rok:
2012
Gatunek:
Dodał:
BaTTousaI
Napisy:
Oglądnięć:
6456 razy
Język:
Jest rok 2022. Na świecie prawdziwą furorę robią zaawansowane gry wieloosobowe z użyciem najnowszych technologii wirtualnych. Długo oczekiwana gra Sword Art Online (SAO) ma właśnie swoją premierę i tysiące osób przyłącza się do wspólnej zabawy. Wśród nich jest Kirito - młody chłopiec, który był jednym z testerów tego tytułu. Po krótkim czasie niczym nie skrępowanej rozrywki gracze zaczynają dostrzegać pierwsze problemy. Szybko okazuje się, że to twórca gry - Akihiko Kayaba miał niecne zamiary i dodatkowo zmodyfikował swój produkt. Gracze nie mogą opuścić komputerowego świata, dopóki nie ukończą ostatniego poziomu gry. Szkopuł w tym, że kto straci wszystkie punkty życia w SAO, ten umiera naprawdę...
admin
admin
  • 0
Cytat: Kasia

Witam. Proszę nie kraść uploadow z strony a-o.ninja i centrum-dramy.pl to chamskie i wszystko jako fanką by zablokować wam tą pseudo stronę.


Szanowni Państwo, żaden odcinek nie został ukradziony i bardzo proszę liczyć się ze słowami, z odcinków nie zostały usunięte Państwa wstawki a także nie zostały umieszczone nasze. Jest to dla Państwa darmowa reklama... Oficjalnie oświadczam iż żaden materiał nie zostanie usunięty.
  • 30 Sierpień 2018 23:52
Kasia
Kasia
  • 0
Witam. Proszę nie kraść uploadow z strony a-o.ninja i centrum-dramy.pl to chamskie i wszystko jako fanką by zablokować wam tą pseudo stronę.
  • 24 Czerwiec 2018 13:53
Animeholik
Pierwszy sezon miał niesamowity klimat. Aż było mi szkoda, że
  • 21 Marzec 2017 22:17