» » One Punch Man 09

bookmarks One Punch Man 09

Tytuł
One Punch Man 09
Ocena:
Rok:
2015
Gatunek:
Dodał:
Jeansboyy
Napisy:
Xam10
Oglądnięć:
7846 razy
Język:

Saitama po kolejnej nieudanej próbie znalezienia pracy postanowił coś zmienić w swoim nudnym i przeciętnym życiu. Rozpoczął on trening, aby stać się superbohaterem. Po trzech latach stał się na tyle potężny, że jest w stanie pokonać każdego przeciwnika jednym ciosem. Okazuje się jednak, że to dopiero początek zmagań herosa, bowiem nikt o nim jeszcze nie słyszał. Natomiast sam Saitama poszukuje godnego siebie przeciwnika, który mógłby go trochę zabawić podczas walki.

admin
admin
  • 2
Dzieci kiedy wy wkoncu zrozumiecie, że my nie kradniemy a wręcz przeciwnie pomagamy, jeśli tylko byśmy chcieli każde logo z playera znikneo my i zamieniło by się na nasze to tak na marginesie. Powiedź nam drogi userze czy umieszczając embed na swojej stronie z youtube kradniesz od nich materialy? Ocywiscie ze nie, jak widzisz jak juz wyzej napisalem nie usuwamy loga anime-odcinki.pl z playera wiec nie amiemy przy tym prawa;)
  • 8 Luty 2017 12:59
Psychol
Wszystkie player'y są z strony anime-odcinki.pl Jak się z tym czujecie, że macie na swojej stronie odcinek OPM który ma w prawym górnym rogu napis anime-odcinki.pl?
  • 8 Luty 2017 10:31