» » One Punch Man 01

bookmarks One Punch Man 01

Tytuł
One Punch Man 01
Ocena:
Rok:
2015
Dodał:
admin
Napisy:
-
Oglądnięć:
13362 razy
Język:
Saitama po kolejnej nieudanej próbie znalezienia pracy postanowił coś zmienić w swoim nudnym i przeciętnym życiu. Rozpoczął on trening, aby stać się superbohaterem. Po trzech latach stał się na tyle potężny, że jest w stanie pokonać każdego przeciwnika jednym ciosem. Okazuje się jednak, że to dopiero początek zmagań herosa, bowiem nikt o nim jeszcze nie słyszał. Natomiast sam Saitama poszukuje godnego siebie przeciwnika, który mógłby go trochę zabawić podczas walki.
AntyanimeZone
Witam. Proszę nie kraść uploadow z strony a-o.ninja i centrum-dramy.pl to chamskie i wszystko jako fanką by zablokować wam tą pseudo stronę.

Szanowni Państwo, żaden odcinek nie został ukradziony i bardzo proszę liczyć się ze słowami, z odcinków nie zostały usunięte Państwa wstawki a także nie zostały umieszczone nasze. Jest to dla Państwa darmowa reklama... Oficjalnie oświadczam iż żaden materiał nie zostanie usunięty.
  • 24 Czerwiec 2018 13:56
Bbaburo
Zapraszam do grupy "One Punch Man Polska" Trzebe się zacząć w internecie jakoś jednoczyć https://www.facebook.com/groups/931690303574957/
  • 17 Grudzień 2015 16:58