» » Futari wa Precure 01 PL

bookmarks Futari wa Precure 01 PL

Tytuł
Futari wa Precure 01 PL
Ocena:
Rok:
2004
Gatunek:
Dodał:
Animek
Napisy:
Redincall
Oglądnięć:
1740 razy
Język:
Pierwsza historia obraca się wokół dwóch dziewczyn – Nagisy Misumi i Honoki Yukishiro, które spotykają w Ogrodzie Światła (jap. 光の園 Hikari no Sono?, Garden of Light) Mipple i Mepple, którzy ofiarują im moce do walki z siłami Dark Zone (Mrocznej Strefy) – wymiaru zła, który najechał Ogród Światła i zamierza zdobyć Ogród Tęczy (jap. 虹の園 Niji no Sono?, Garden of Rainbows), którym jest Ziemia. Jako Cure White i Cure Black poszukują kamieni Prism Stones, aby móc dostać się do Ogrodu Światła i naprawić większość szkód wyrządzonych przez Dark Zone.

Seria Max Heart kontynuuje historię, kiedy Nagisa i Honoka spotytkają tajemniczą Hikari Kūjō, która okazuje się być „Życiem” Królowej Ogrodu Światła, lecz bez pamięci o jej poprzednim życiu i z rozproszoną mocą w postaci „Heartiel”. Gdy Pretty Cure duo próbuje je odnaleźć, pozostałości po Dark Zone chronią tajemniczego chłopca, który wydaje się być „Życiem” Dark King. Cure Black i Cure White walczą z nowymi wrogami wspólnie z Hikari jako Shiny Luminous.


Aby obejrzeć odcinek wybierz PLAYER powyżej.


Uwaga! Odtwarzacze nie pochodzą z witryny SuperAnime i posiadają własne reklamy. Nie odpowiadamy za treść takich reklam!


Super Anime Online PL - odcinki Anime, Największa baza Anime w Internecie!
Twoja strefa anime online pl, anime odcinki pl! Tu znajdziesz najnowsze odcinki anime online pl oraz anime HD!