» » Last Exile Fam The Silver Wing 09,5 PL HD

bookmarks Last Exile Fam The Silver Wing 09,5 PL HD

Tytuł
Last Exile Fam The Silver Wing 09,5 PL HD
Ocena:
Rok:
2011
Gatunek:
Dodał:
Animek
Napisy:
Vincent_Law
Oglądnięć:
607 razy
Język:
Kontynuacja Last Exile. Świat Prestaire podzielony jest na dwie krainy. Anatoure cierpi z powodu ustawicznej suszy, a woda jest tu najcenniejszym skarbem. Deusis z kolei to kraj skuty wiecznym lodem. W obu ludzie muszą walczyć o przetrwanie… Jedyną drogą pomiędzy Anatoure a Deusis jest korytarz powietrzny, zwany Grand Stream, w którym potężne wichry stanowią śmiertelne zagrożenie. Nad porządkiem świata czuwa potężna Guildia, posługująca się technologią znacznie bardziej zaawansowaną niż ta dostępna „mieszkańcom powierzchni”. Guildia użycza obu krajom urządzeń umożliwiających lot ich statków, nadzoruje także wojny – prowadzone zgodnie z zasadami kodeksu honorowego potyczki. Podjęta kilkanaście lat wcześniej próba negocjacji pokojowych nie powiodła się – statek kurierski, przewożący traktat pokojowy, roztrzaskał się w wichrach Grand Streamu…

W leżącym w Anatoure mieście Norkia żyje spokojnie dwójka dzieci, piętnastoletni Claus Valca i jego rówieśniczka Lavie Head. Pracują jako piloci małego stateczku kurierskiego (tzw. vanshipu) – przypominającego dwupłatowy samolot (tylko bez skrzydeł) i używanego do przewożenia niewielkich przesyłek i pilnych wiadomości. Ich marzeniem jest zmierzenie się z Grand Streamem, który odebrał życie ich ojcom – tak, właśnie tym śmiałkom, którzy próbowali przekazać Deusis wezwanie do pokoju… Tymczasem jednak Claus i Lavie starają się jakoś wiązać koniec z końcem.


Aby obejrzeć odcinek wybierz PLAYER powyżej.


Uwaga! Odtwarzacze nie pochodzą z witryny SuperAnime i posiadają własne reklamy. Nie odpowiadamy za treść takich reklam!


Super Anime Online PL - odcinki Anime, Największa baza Anime w Internecie!
Twoja strefa anime online pl, anime odcinki pl! Tu znajdziesz najnowsze odcinki anime online pl oraz anime HD!